Straipsnis.eu

straipsniai, naujienos, nuomonės

Stilius ir mada

Auksinių papuošalų pasirinkimas

Auksas – visais laikais buvo ir yra laikomas vienu brangiausiu ir mėgstamiausiu metalų. Kai tik kalba pasisuka apie naujus papuošalus ar investavimą į juvelyrinius dirbinius – pirmiausia galvojama apie auksą.

Vestuviniai žiedai iš aukso – visų tautų klasika, be kurių atrodytų ši šventė netektų prasmės. Auksinės grandinėlės ir apyrankės – atveria visiškai kitą elegancijos lygį, kurio nesuteiktų jokio kito metalo papuošalai. Na nebent tik deimantiniai, bet, kaip žinia, juos įpirkti gali tikrai ne visi. Kiekvienas aukso dirbinys yra ne tik gera investicija, bet ir universalus mados aksesuaras.

Remiantis naujausiomis mados tendencijomis, vestuviniai žiedai, auksiniai auskarai, žiedai, auksinės grandinėlės ir apyrankės išlieka prekybos viršūnėse, nesensta bei suteikia tinkamą prabangos įvaizdį. Kai ateina metas įsigyti naujus auksinius papuošalus, kiekvienas jūsų turbūt skubate į parduotuves, stebite, lyginate kainas bei gaminių stilius, kol galiausiai išsirenkate. Bet net ir pats atidžiausias papuošalų asas, gali padaryti klaidų, besirinkdamas auksinius papuošalus.

Kad taip nenutiktų, pasinaudokite keliais puikiais patarimais, kurie jums pravers, kai ieškosite naujų aukso dirbinių:

  1. Patikrinkite aukso gaminių grynumą. Aukso grynumas yra vertinamas karatais. Yra 9, 14, 18, 22 arba 24 karatinės prabos. 24K auksas laikomas pačiu gryniausiu. Grynumas čia atitinka 99,9 procentus. Investavimas į auksinius papuošalus, nežinant jo karatų, yra didelė klaida. Aukso lydinių prabos dar būna žymimos taip: 375, 585, 750. Pati populiariausia yra 585 praba. Tai reiškia, kad 585 iš 1000 dalys yra iš aukso,o visa kita – kiti metalai. Yra specialūs skiriamieji ženklai, kurie nurodo tą grynumą ir pagal savo finansines išgales, tada galite pasirinkti priimtiniausią pirkimo sprendimą.
  2. Įvertinkite kainą. Kuo grynesnio aukso papuošalas bus – tuo brangiau jis kainuos. Kaina gali būti aukšta ir dėl didelio svorio ir dėl sudėtingesnio įdėto darbo, gaminant tą gaminį. Rekomenduojama pirkti auksinius papuošalus tik iš patikimų juvelyrų.
  3. Pasirinkite spalvą. Auksiniai papuošalai gali būti skirtingų atspalvių. Auksas būna baltas, geltonas arba raudono atspalvio (liaudyje vadinamas rusišku auksu).
  4. Įvertinkite gaminio svorį. Dėl įvairių papildomų detalių, pavyzdžiui, kristalų, akmenukų, auksinio papuošalo svoris bus didesnis ir jis kainuos brangiau.

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *