Straipsnis.eu

straipsniai, naujienos, nuomonės

Verslas

Drogas: platus prekių asortimentas ir visada geros kainos

Pirmoji Drogas parduotuvė Vilniuje buvo atidaryta 2001 metais. Šiandien Lietuvos sostinėje suskaičiuojama 19 šio prekybos tinklo parduotuvių, o visoje Lietuvoje yra net 53 Drogas prekybos vietos. Tai – puikiai atpažįstamas prekinis ženklas, kuris gali pasiūlyti tikrai nemažą įvairių grožio prekių ir aksesuarų asortimentą. Klientus džiugina ne tik nuolat atnaujinamas produkcijos pasirinkimas, bet taip pat ir patrauklios kainos.

Nuolat atnaujinami specialūs pasiūlymai

Galite net neabejoti, kad užsukę į Drogas parduotuvę visuomet rasite ypatingų pasiūlymų, kuriais pasinaudoti bus iš tiesų palanku. Šio prekybos tinklo parduotuvėse galite įsigyti įvairios kosmetikos, plaukų, odos ir nagų grožio puoselėjimo prekių, asmens higienos produkcijos, parfumerijos, įvairių aksesuarų, namams skirtų prekių, ir t.t. Siūloma produkcija yra orientuota ne tik į moterų, bet taip pat ir vyrų auditoriją, todėl šio prekybos tinklo parduotuvėse visada galima rasti tinkamų prekių. Jei norite sužinoti apie šiuo metu vykstančius aktualius pasiūlymus, galite tiesiog peržiūrėti specialų akcijų leidinį, kuriame tikrai rasite visą svarbiausią informaciją, ir galėsite numatyti būsimų pirkinių sąrašą.

Apsipirkti galite ne tik fizinėse parduotuvėse

Džiugina ir tai, kad šiandien jau turime galimybę apsipirkti ne vien tik fizinėse Drogas parduotuvėse, bet taip pat ir internetu. Virtualioje parduotuvėje visada galite rasti įvairių aktualių pasiūlymų, o prekių įsigijimas gali būti dar greitesnis ir paprastesnis. Užsakytą produkciją galėsite atsiimti Drogas parduotuvėse, pasirinkti prekių pristatymą į namus ar į siuntų terminalus. Jei pirksite prekių už tam tikrą numatytą pinigų sumą, tokiu atveju galite tikėtis nemokamo pristatymo.

Drogas nuolatinio kliento kortelė

Jei bent kartais apsiperkate Drogas parduotuvėse, naudinga pasvarstyti apie galimybę įsigyti nuolatinio kliento kortelę. Šios nuolaidų kortelės kaina yra vos vienas euras, o nuolatiniams klientams taikomos nuolaidos leidžia sutaupyti tikrai nemažas pinigų sumas. Kiekvieno apsipirkimo metu bus kaupiami virtualūs taškai (1 taškas = 0,01 Eur), kuriuos galėsite panaudoti kitų apsipirkimų metu. Turėdami šią nuolaidų kortelę turėsite galimybę dalyvauti įvairiuose konkursuose, žaidimuose ir produktų testavimuose, dalyvauti grožio mokyklų seminaruose, ir t.t. Įsigyti šią lojalumo kortelę galite bet kurioje Drogas parduotuvėje, o tuomet, kai šią kortelę užregistruosite internetu, savo taškų balansą ir įvairius lojaliems klientams skirtus pasiūlymus galėsite pasitikrinti virtualioje erdvėje.

Socialiai atsakinga bendrovė

Drogas rūpinasi ne vien tik nuolatos atnaujinamu produkcijos sąrašu, bet taip pat ir mus supančia aplinka. Maždaug du procentai į vandenį patenkančių teršalų yra susiję būtent su asmens higienos ir grožio prekių naudojimu, todėl prieš kelerius metus šis prekybos tinklas pasiryžo iš savo produkcijos asortimento išbraukti visus produktus, kuriuose yra plastiko mikrodalelių. Taip pat šis prekybos tinklas didelį dėmesį skiria savo darbuotojų gerovei, todėl Lietuvoje prasidėjus ekstremaliai situacijai buvo pažadėta išsaugoti visas darbo vietas.

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *