Straipsnis.eu

straipsniai, naujienos, nuomonės

Stilius ir mada

Sužadėtuvių žiedai: kaip pasirinkti tokį, kad ji pasakytų „taip“?

Sužadėtuvės yra labai svarbi akimirka ne tik būsimai nuotakai, bet ir besiperšančiam būsimam jaunikiui. Dažniausiai tai yra maža paslaptis, kurią reikia išlaikyti, o kartu surengti įsimintiną akimirką, kad mylimoji tikrai pasakytų „taip“. Svarbiausiu atributu šioje akimirkoje yra sužadėtuvių žiedai. Jų pasiūla yra labai plati, tad reikės sugaišti šiek tiek laiko, kad pasirinktumėte tinkamą ir tokį, kuris patiks mylimai merginai.

Kur pirkti sužadėtuvių žiedus?

Sužadėtuvių žiedais prekiauja daugelis juvelyrikos parduotuvių. Todėl jeigu ruošiatės piršti, be vargo rasite žiedą apsilankę keliose juvelyrikos parduotuvėse. Dažniausiai pirkti jau pagamintą žiedą yra patogiau, tačiau ne visuomet tai yra pigiau.

Visgi, pastaruoju metu populiarėja tradicija dovanoti specialiai šiai progai pagamintą žiedą. Kaip kad ir tradicija perleisti sužadėtuvių žiedą giminėje. Vis dažniau pasitaiko atvejų, kai sužadėtuvių žiedus gamina juvelyrai pagal specialius užsakymus. Tokiu atveju galite užsakyti tokį žiedą, kokio pageidaujate. Taip pat galima paprašyti, kad juvelyras pagamintų sužadėtuvių žiedą iš Jūsų turimo metalo arba papuošalų. Tai suteiks žiedui išskirtinumo.

Kokie žiedai gali būti?

Įprastai sužadėtuvių žiedai yra gaminami iš sidabro arba aukso, kartais platinos. Kokio metalo žiedą rinktis priklauso nuo Jūsų norų. Reikia nepamiršti, kad svarbiausia žiedo akcentu tampa brangakmenis. Dažniausiai sužadėtuvių žiedas būna su deimantu. Jis gali būti inkrustuojamas arba gali būti įmontuotas taip, kad būtų iškilęs. Galima rinktis skirtingų formų ir dydžio deimantus. Taip pat populiaru pirštis dovanojant žiedą su daugiau nei vienu deimantu.

Kiek kainuoja sužadėtuvių žiedai?

Sužadėtuvių žiedų kainos gali būti labai įvairios. Tai priklauso ne tik nuo paties žiedo, bet ir jo gamintojo. Reikėtų žiedą rinktis ne pagal jo biudžetą, o pagal tai, ar žiedas yra kokybiškas ir ar jis patiktų Jūsų mylimai merginai. Įprastai sužadėtuvių žiedas kainuoja nuo kelių šimtų eurų. Viršutinė riba, turbūt gali būti labai įvairi.

Kaip surengti sužadėtuves?

Daugelis moterų svajoja apie romantiškas ir netikėtas sužadėtuves. Tad jeigu sužadėtuvių žiedai jau apžiūrėti ir norimas žiedelis išrinktas, pagalvokite apie laiką, kai jį įteiksite. Sužadėtuvės visai neturi būti pompastiškos ir prabangios. Svarbiausia šią akimirką – staigmena. Išlaikykite paslaptį, ir piršlybos tikrai bus įsimintinos. Priklaupti su tuo svarbiu klausimu galima bet kur ir bet kada: vaikštant parke, geriant rytinę kavą, keliaujant.

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *