Straipsnis.eu

straipsniai, naujienos, nuomonės

Technologijos Verslas

Estijos „EveryPay“ pripažinta viena iš sparčiausiai augančių Vidurio Europos technologijų kompanijų

Estijoje įsikūrusi bendrovė „EveryPay“, teikianti skaitmeninių mokėjimų sprendimų paslaugas, pripažinta viena iš sparčiausiai augančių Vidurio Europos technologijų bendrovių „Deloitte Fast 50“ reitinge. Net septynis kartus padidinusi savo apyvartą per 2016–2019 metus, „EveryPay“ užsitikrino 35-tą vietą šių metų „Deloitte Fast 50“ reitinge.

„EveryPay“ yra Baltijos regiono lyderė skaitmeninių mokėjimų srityje, o jos paslaugomis taip pat naudojasi ir bankai Lietuvoje, tokie kaip SEB ir „Swedbank“.

Įmonė, įkurta 2015 m., yra didžiausia Estijos technologijų kompanija, veikianti skaitmeninių mokėjimų sprendimų srityje. Pirmaisiais veiklos metais per „EveryPay“ sukurtą platformą  buvo atlikta mokėjimų už 1,87 mln. eurų. Šiandien ši suma – daugiau nei 320 mln. eurų.

Be pripažinimo Europoje, vieta „Deloitte Fast 50“ reitinge reiškia, kad „EveryPay“ taip pat gali patekti ir į pasaulinį „Deloitte Fast 500“ sąrašą. Tai įmonei suteiktų galimybę atkreipti klientų, esančių už Europos ribų, dėmesį. „Mes ne tik nuolat plėtojame „EveryPay“ kaip produktą ir paslaugą Baltijos šalyse, tačiau taip pat daug dėmesio skiriame ir tarptautinei plėtrai“, – pažymi „EveryPay“ generalinis direktorius Lauris Tederis.

„Mūsų tikslas – išplėsti savo mokėjimo platformos paslaugas ir kitose Europos šalyse. Tai, kad buvome įvardinti kaip viena stipriausių regiono technologijų kompanijų, mums yra labai svarbu ir suteikia papildomos motyvacijos“, – priduria L. Tederis.

„Deloitte Next“ vadovas Aguras Jõgi sako, kad „Deloitte Estonia“ visada buvo žinoma rinkoje kaip audito ir finansinių paslaugų tiekėjas. „Tačiau šiemet į Estiją atvykus „Deloitte Next“ komandai, ieškančiai technologinių naujovių, mes priartėjome prie įmonių orientuotų į technologinę pažangą. Man labai malonu, kad iš visų Estijos kompanijų, kurios galėjo patekti į šį sąrašą, pateko būtent tokia technologijų įmonė kaip „EveryPay“, apjungianti finansų ir technologinių naujovių pasaulį“, – sakė jis.  

Apie „EveryPay“

„EveryPay“ sukūrė patogią ir saugią debesijos platformą, kuri padeda įmonėms valdyti atsiskaitymus internetu. Be bankinių atsiskaitymų, platforma taip pat gali priimti mokėjimus kortele ir kitus alternatyvius mokėjimo būdus. Tai, savo ruožtu, leidžia vietos elektroninės prekybos įmonėms pritraukti tarptautinius klientus, kurie dar neturi banko sąskaitos Baltijos regione. Naujausias „EveryPay“ patobulinimas yra mokėjimų apdorojimas per atvirosios bankininkystės aplikacijų programavimo sąsają API. Tai leidžia įmonėms aptarnauti kitų bankų klientus, tad nereikia papildomos banko sąskaitos. „EveryPay“ mokėjimo sprendimą jau naudoja pirmaujantys Baltijos šalių bankai, tokie kaip SEB, „Swedbank“ ir investicinis bankas LHV.

Apie „Deloitte Fast 50“

Technologijų konkursas „Deloitte Fast 50“, vykstantis kasmet daugiau nei 20 metų, inicijuotas vienos didžiausių pasaulyje konsultacijų firmų „Deloitte“. Remiantis jų pardavimų augimu per pastaruosius ketverius metus, konkurso metu reitinguoja 50 sparčiausiai augančių Vidurio Europos technologijų įmonių viešajame ir privačiame sektoriuose.

„EveryPay“ yra vienintelė Estijos įmonė, patekusi į šių metų sąrašą, o 2020 metų nugalėtojas buvo Lenkijos programinės įrangos įmonė „Packhelp S.A.“, kurios apyvarta išaugo 9077 proc. per ketverius metus. Visą reitingą galite pamatyti internetiniu adresu:

https://www2.deloitte.com/ce/en/pages/about-deloitte/topics/technology-fast-50.html.

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *