Straipsnis.eu

straipsniai, naujienos, nuomonės

Stilius ir mada Verslas

Mokyklines kuprines įsigykite „Eurobiuras.lt“ parduotuvėse

Eurobiuras“ – tai kanceliarinių prekių parduotuvė, kurioje galima įsigyti biuro reikmenis, mokyklines kuprines ir priemones, braižybos priemones, biuro popieriaus, verslo dovanų, higienos priemonių ir netgi maisto prekių.

„Eurobiuras“ mokyklinės kuprinės

Šios prekės parduotuvėje yra aukštos kokybės, patrauklios, už gerą kainą. Kuprinės pasiūtos iš tvirtos, neperšlampamos, gerai besivalančios medžiagos, todėl vaiko daiktai liks sausi net ir lyjant lietui ar smagiai pasivoliojus sniege.

Mokyklinės kuprinės „Eurobiuras“ parduotuvėse skirtos pradinių ir vyresnių klasių mokiniams. Pradinukams siūlomos dėžutės formos, su žaismingais paveiksliukais kuprinės. Jos puikiai išlaiko savo formą, nesubliūkšta, nes turi pakietintą dugną bei pakietintą, ortopedinę nugarėlę. Pradinukų kuprinėse gausu nedidelių skyrių, kuriuose vaikas gali atskirai susidėti dailei ir kitoms pamokoms skirtus daiktus. Jų svoris neviršija 700 g, o sureguliavus dirželius, puikiai priglunda prie nugaros, todėl mokinukas nejaus diskomforto, nesikūprins. 

„Eurobiuras“ parduotuvėse galima įsigyti kuprinių vyresnių klasių mokiniams ir studentams. Jų spalvos – juoda, mėlyna, pilka, šiuolaikiško, modernaus dizaino. Su tokiomis kuprinėmis jaunuoliai jausis madingais.

Mokyklinės kuprinės turi atšvaitus, taigi jos suteikia geresnę apsaugą temstant, mokiniui grįžtant iš užklasinės veiklos ar sporto varžybų. Taip pat kuprinėse yra kišenėlė ausinukams, o kai kuriose iš jų – atskiras skyrius nešiojamam kompiuteriui įsidėti. Toks daiktas tiks ne tik mokiniui, bet ir studentui. Baigęs mokyklą ir įstojęs į universitetą jaunuolis galės pratęsti šio daikto „gyvenimą“.

Tvirtos mokyklinės kuprinės gali būti nešiojamos ne vienerius mokslo metus, jos ilgai išlaikys gerą išvaizdą, o galbūt liks mažesniems broliukams ar sesutėms.

Kartu su mokyklinėmis kuprinėmis galima įsigyti patogių krepšių sportinei aprangai. Krepšiai užsitraukia virvutėmis, nešiojami rankose arba ant nugaros. Pagaminti iš kokybiško poliesterio, krepšiai gerai skalbiasi ir ilgai išlaiko gražią išvaizdą.

„Eurobiuras“ parduotuvėse galima įsigyti ne tik mokyklinių kuprinių ar krepšių sportinei aprangai, bet ir kitų mokyklai reikalingų prekių: sąsiuvinių ir vadovėlių aplankų, rašiklių, pieštukų, trintukų, liniuočių, užrašų knygelių. Taip pat rasite piešimo reikmenis, natų sąsiuvinius ir kt.

Visas prekes galite įsigyti fizinėse parduotuvėse ir internetu eurobiuras.lt.

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *