Straipsnis.eu

straipsniai, naujienos, nuomonės

Sveikata

Kaip tiksliai naudoti infraraudonųjų spindulių termometrą karščiavimui nustatyti?

Pasauliui pereinant prie nekontaktinės aplinkos, svarbu turėti termometrus, kurie gali nustatyti kūno temperatūrą akimirksniu, nesiliečiant su jokia kūno dalimi. Štai kaip naudoti infraraudonųjų spindulių termometrą karščiavimui nustatyti.

Infraraudonųjų spindulių termometrai išpopuliarėjo dėl neinvazinio, nekontaktinio, bekontakčio ir tikslaus temperatūros matavimo. Jie yra naudojami ne tik medikų, bet ir parduotuvėse, prekybos centruose, restoranuose ir kitose viešųjų vietų įėjimuose. Šie termometrai taip pat naudojami daiktų temperatūrai matuoti.

Infraraudonųjų spindulių termometrai matuoja temperatūrą infraraudonųjų spindulių bangomis, nesiliesdami su žmogaus oda, o rezultatus parodo per kelias sekundes. Pateikiame infraraudonųjų spindulių termometrų naudojimo vadovą.

Kuri kūno dalis yra tinkama temperatūrai matuoti?

Termometrai gali būti dedami į skirtingas kūno vietas, kad būtų galima nustatyti rodmenis. Tradiciniai termometrai gali būti dedami į pažastį, burną, už ausies ir į tiesiąją žarną.

Tačiau infraraudonųjų spindulių termometrų atveju, norint gauti tikslius rezultatus, geriausia vieta temperatūrai matuoti yra riešas, nes jį mažiau veikia išorinė aplinka. Taip pat infraraudonųjų spindulių termometru galima matuoti temperatūrą ir ant kaktos.

Kuris termometras geresnis?

Jei termometrą planuojate naudoti namuose, tuomet geriausias termometras yra skaitmeninis termometras, kuris yra lengvai prieinamas ir nebrangus. Šie termometrai rodo beveik tikslią žmogaus kūno temperatūrą. Jei termometrą planuojate naudoti parduotuvėje, nedideliame prekybos centre ar net kino teatre, tuomet naudokite infraraudonųjų spindulių termometrą, nes jie tiksliai ir greitai pateikia duomenis.

Kaip naudoti infraraudonųjų spindulių termometrą?

  • Įjunkite termometrą
  • Sureguliuokite temperatūros nustatymus pagal Celsijų arba Farenheitą
  • Pasirinkite kūną arba objektą
  • Paspauskite gaiduką ir matuokite

1 veiksmas: įjunkite termometrą

Prieš pradėdami matuoti termometru, perskaitykite naudotojo vadovą ir supraskite nustatymus, rodmenis ir kitą svarbią informaciją. Termometrą galite įjungti švelniai paspausdami paleidimo mygtuką arba po ekranu arba šone yra įjungimo / išjungimo mygtukas. Įjungę galėsite reguliuoti ir kitus nustatymus.

2 veiksmas: Nustatykite temperatūros nustatymus pagal Celsijų ir Farenheitą

Norėdami nustatyti pageidaujamą skalę, paspauskite mygtuką, ant kurio būtų C/F žymėjimas. Tai padės jums pakeisti temperatūros skalę tarp dviejų. Jei mygtuko C/F nėra, tada paspauskite mygtuką „SET” (nustatyti).

3 veiksmas: pasirinkite kūną arba objektą

Šie termometrai taip pat naudojami paviršių ir objektų temperatūrai matuoti. Paspauskite „MODE” mygtuką, kad pasirinktumėte kūno / objekto arba kūno / paviršiaus temperatūrą. Nustatykite termometro kūno režimą, kad matuotumėte temperatūrą.

Omron bekontaktis infraraudonųjų spindulių termometras – šis termometras pasižymi dviem pagrindinėmis savybėmis, tarp kurių yra pavojaus signalas, kai rodmenys baigiami matuoti, ir HD LED ekranas, užtikrinantis aiškius ir tikslius rodmenis. Jį galima naudoti žmonėms, gyvūnams ir daiktams. Juo taip pat galima patikrinti kambario temperatūrą. Šis infraraudonųjų spindulių termometras taip pat gali kaupti ir saugoti 32 paskutinius rodmenis, kuriuos galima peržiūrėti bet kuriuo metu. Taupant energiją termometras išsijungia automatiškai. Šio prietaiso matavimo diapazonas neviršija 3-10 cm. Norėdami gauti tikslius rodmenis, laikykite prietaisą maždaug 5 cm atstumu nuo kaktos.

4 veiksmas: paspauskite gaiduką ir matuokite

Padėkite termometrus netoli matavimo vietos, pavyzdžiui, prie riešų ar kaktos. Geriausia, jei tarp jų būtų 5 cm atstumas. Švelniai paspauskite gaiduką ir išmatuokite LCD ekrane rodomą temperatūrą.

Užsirašykite šiuos matavimus ligos eigoje ir kreipkitės į gydytoją dėl tolesnių veiksmų.

Kaip įdėti baterijas?

Šie termometrai yra maitinami baterijomis ir, priklausomai nuo termometro, gali naudoti AA ir AAA tipo baterijas. Baterijų skyriuje tiesiog įdėkite naujas baterijas arba jas pakeiskite. Perskaitykite rekomendacijas, kaip lengviau įdėti baterijas.

Kiti DUK

Ar infraraudonųjų spindulių termometrai yra tikslūs?

Taip, jie yra tikslūs. Tyrimai parodė, kad jei infraraudonųjų spindulių termometrai naudojami teisingai, jie yra tokie pat tikslūs kaip ir oraliniai ar tiesiosios žarnos termometrai.

Koks yra normalus kūno temperatūros intervalas?

Nėra nieko panašaus į normalią kūno temperatūrą. Kūno temperatūra skiriasi priklausomai nuo žmogaus ir aplinkos. Suaugusiesiems normali temperatūra yra nuo 36,2C laipsnių iki 37.0C laipsnių. Vidutine kūno temperatūra laikoma 36,6 laipsnio .

Kas yra kaktos karščiavimas?

Kaktos karščiavimas reiškia kūno temperatūros matavimą nuo žmogaus kaktos, Temperatūra, viršijanti 37.0C laipsnių, laikoma karščiavimu. Prieš pradėdami vartoti bet kokius vaistus, kreipkitės į gydytoją patarimo.

Kada prie temperatūros reikia pridėti 0,5 laipsnio?

0,5 laipsnio prie 1 laipsnio pridėkite tik tuo atveju, jei temperatūra matuojama nuo kaktos. Temperatūra ant kaktos gali skirtis nuo temperatūros, išmatuotos burnoje.

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *