Straipsnis.eu

straipsniai, naujienos, nuomonės

Sveikata

Addere Care: kada yra reikalinga slauga?

Addere Care slaugos namai savo svečiams teikiant visapusiškas slaugos paslaugas. Slauga žmogui yra reikalinga, kai jis pats negali pasirūpinti savimi kasdieniame gyvenime dėl ligos ar jos simptomų. Addere Care slaugos namuose žmogumi yra pasirūpinama ir jam yra suteikiama visa reikiama pagalba visą parą. Slauga siekia suteikti komforto ir saugumo jausmą, bei išlaikyti paciento savarankiškumą ir pozityvią būseną.

Addere Care slaugos namų privalumai

Addere Care pasižymi keliais dideliais privalumais. Vienas iš jų – pozityvi atmosfera. Addere Care stengiasi užtikrinti svečių jaukumą, kad čia jie galėtų jaustis kaip namuose. Taip pat Addere Care yra taikoma švediška praktika. Ji yra koncentruota į žmogų ir jo poreikių patenkinimą. Nuolatiniai mokymai padeda kelti darbuotojų kvalifikaciją ir moko juos naujų ir kokybiškų slaugos būdų. Slaugos namams labai svarbu yra ir lokacija. Addere Care randasi netoli Vilniaus, Trakuose. Slaugos namai yra apsupti ramumos ir gamtos, todėl pasivaikščiojimai gryname ore yra labai dažni. O modernios patalpos Addere Care leidžia vykdyti įvairias veiklas, pramogas ar tiesiog bendrauti su kitais svečiais. Nors Addere Care yra privatūs slaugos namai, bazines paslaugas svečiai čia gali gauti nemokamai. Tam tereikia gydytojo siuntimo ir būti apdraustam. Jeigu žmogus nėra išnaudojęs valstybės skiriamų slaugos dienų, slaugos paslaugos jam suteikiamos nemokamai. 

Sielovada Addere Care

Mūsų emocinė sveikata daro didelę įtaką mūsų fizinei savijautai. Dėl to yra labai svarbu pažinti savo jausmus, emocijas, išmokti jas priimti ir užpildyti savo vidinį gyvenimą. Tam Addere Care lankosi sielovados specialistai. Jie padeda prisitaikyti prie naujos aplinkos, atpažinti savo emocijas, suprasti savo pojūčius. Labai svarbu, kad svečiai Addere Care jaustųsi saugūs ir ramūs, todėl sielovados mokymus praeina ir darbuotojai. Tai padeda priimant naujus svečius ir lydint juos į pirmąsias dienas Addere Care slaugos namuose. Dažnai žmonės, kurie turi negydomas ligos diagnozes, sunkiai susitaiko su tuo. Todėl labai svarbu yra palaikyti pozityvią atmosferą, išmokti priimti savo ligą ir su ja ateinančius sunkumus pozityviai. Addere Care tai ir stengiasi pritaikyti ir palengvinti jų emocijas priimant naujus svečius. 

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *