Straipsnis.eu

straipsniai, naujienos, nuomonės

Technologijos Verslas

Modernūs kasos aparatai, kuriems darbą paspartina POS sistemos

Dirbant mažmeninės prekybos ar maitinimo įstaigose, pavyzdžiui, įvairiuose prekybos centruose ar kavinėse ir baruose, oro uostuose, viešbučiuose esant dideliam klientų srautui reikalingas spartus aptarvimas. Modernūs kasos aparatai darbą minėtose įstaigose atlieka itin efektyviau, nes juose yra įdiegtos POS sistemos. Šių sistemų dėka klientai gali atsiskaityti už prekes ar suteiktas paslaugas tiesiog banko kortelėmis. Šiame straipsnyje aptarsime kokie kasos aparatai su POS sistemomis tinka įvairiems sektoriams.  Taip pat atskleisime kokias pagrindines savybes privalo turėti geriausias kompiuterinis kasos aparatas.

Kokie kasos aparatai su POS sistemomis tinka įvairiems sektoriams ir kokias funkcijas jie atlieka?

 • Prekybai naudojami stacionarūs arba nešiojami mobilūs kasos aparatai. Jie gali būti integruojami su apskaitos programomis – tai leidžia vykdyti prekybos apskaitą realiame laike. Šiuolaikinės POS sistemos palaiko sąsajas su telefonais ir planšetėmis ir integruojami su apskaitos programomis internetinio ryšio pagalba.
 • Aptarnavimo ir pramogų sektoriuje patogu naudoti mobilų, liečiamuoju ekranu valdomą kasos aparatą su nešiojamu fiskaliniu spausdintuvu. Toks aparatas maksimaliai supaprastina staliukų aptarnavimą, klientų užsakymai iškarto ir tiksliai perduodami vykdymui. Tokie aparatai turi didelės talpos baterijas, drėgmei atsparias klaviatūras, juos galima pakabinti ant diržo arba užsakyti specialų dėklą. Šiuolaikiniai mobilūs aparatai nespausdina popierinės kontrolinės juostos, informacijos saugojimui ir eksportavimui naudojamos mikroSD atminties kortelės. Gali būti integruojami su apskaitos programomis internetinio (WiFi) ryšio pagalba.
 • Maitinimo įstaigoms specialiai pritaikyti kasos aparatai leidžia ne tik registruoti pardavimus, bet ir vienu metu administruoti užsakymus skirtingiems staliukams. Šie kasos aparatai gali vykdyti neapmokėtų užsakymų perkėlimo funkciją, spausdinti išankstines sąskaitas, atlikti užsakymų papildymus.
 • Šie aparatai atlieka visas reikalingas funkcijas: fiksuoja pinigų įnešimą, išėmimą, spausdina kvitus, dienos X ir Z ataskaitas, įvairias sumines ir periodines ataskaitas.

Modernius kasos aparatus galite apžiūrėti ir įsigyti pagal savo darbo įstaigą, mūsų internetinėje svetainėje adresu – empirija.lt

Kokias pagrindines savybes privalo turėti geriausias kompiuterinis kasos aparatas?

 • Suderinamumą su dauguma buhalterinių programų;
 • Pardavimo kvite vienu metu galimybę panaudoti septynis skirtingus mokėjimo būdus (į kreditą, eurais ir t.t.);
 • Išsamią suminę fiskalinę ataskaitą: kreditai, nuolaidos, grąžinimai, sumos pagal PVM tarifus, apyvarta ir papildomi skaitliukai;
 • Grąžinimą negrynais pinigais;
 • Suderinamumą su Bluetooth programa;
 • Automatinį brūkšninių kodų skaitytuvą;
 • Didelę atmintį.

Apibendrinant, galima teigti, jog kompiuteriniai kasos aparatai, kuriuose įdiegtos POS sistemos labai palengvina darbą ir klientų atsiskaitymą. Norėdami įsigyti šiuos aparatus galite susisiekti internetu – empirija.lt arba realiai – mes teikiame paslaugas ir prekiaujame minėta įranga visoje Lietuvoje. Dirbkite lengvai su naujos kartos kasomis!

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *