Straipsnis.eu

straipsniai, naujienos, nuomonės

Transportas Verslas

Nuomoti ar pirkti jūrinius konteinerius?

Jūrinių konteinerių panaudojimas versle yra seniai atliekama bei išbandoma praktika. Juos renkasi tikrai ne tik dideli, tačiau ir mažesni verslai, jūriniai konteineriai labai dažnai transformuojami į įvairius namukus, padeda atlikti daugelį kitų paskirčių.

Universalumas yra bene pati svarbiausia tokio tipo konteinerių nuoma, tad natūralu, kad verslai ieško būdų – kur juos įsigyti galima pigiau. Patogi opcija – jūrinių konteinerių nuoma, o ne pirkimas. Tik palyginus abi opcijas bus paprasčiau nuspręsti, kuri labiau tinka Jūsų verslui.

Nuoma – atveria galimybes

Nuoma, kad ir ko Jums reikia, daugelių atvejų atsiperka labiau, kadangi gaunama tikrai gera kokybė, kurią turi garantuoti nuomos punktai, o kaina yra mažesnė. Poreikis turėti nuosavą konteinerį arba kitą įrangą, kuri reikalinga verslui, ne visada atsiperka. Pirkimas daugeliui atrodo kaip saugumo garantija, tačiau pamirštama tai, kad nuomojantis iš įmonių, kurios teikia paslaugas legaliai – gaunamos tokios pat garantijos. Tačiau privalumas, kad kur kas pigiau, o kai konteineris nebebus funkcionalus – įmonė tiesiog duos Jums naują.

Pirkimo kaina ir atsiperkamumo galimybė

Štai pirkimas dažniausiai yra vertinamas kaip investicija. Visada norisi, kad ji atsipirktų ir dažniausiai perkant tokią brangią ir gana masyvią prekę kaip konteineriai, yra paprasčiausiai skaičiuojama – per kiek laiko tokia investicija atsiperka. Deja, dažnai terminai tokie ilgi, kad mažesniam verslui nuosavo konteinerio pirkimas – ne nauda, tačiau minusas.

Kur nuomoti?

Nusprendus, kad nuoma Jums, visgi, tinka kur kas labiau, belieka tik rasti tuos, kurie nuomoja lanksčiai ir tuo pačiu tokiomis sąlygomis, kurios jums labiausiai tinka.

Žemiau pateikiame kelis nuomos punkto pasirinkimo aspektus.

  • Žiūrėkite, kad paslaugos būtų teikiamos legaliai.
  • Sudarykite nuomos paslaugų gavimo sutartį, apibrėžkite svarbiausius aspektus.
  • Galima remtis kitų žmonių nuomone, kuri padės sukonkretinti tam tikrų nuomos punktų paslaugas.
  • Žiūrėkite, kokių matmenų bei kitų techninių parametrų konteinerius galima išsinuomoti.
  • Kai kurie nuomoja tik verslams, kurie juos naudoja Lietuvos ribose, o kiti – ir už jos sienų.
  • Vertinkite papildomas nuomos sąlygas, pavyzdžiui, ar konteineris bus atvežamas iki Jums tinkamiausios vietos bei t.t.

Jūriniai konteineriai labai puikiai pasitarnauja bet kokios paskirties prekių pervežimui. Kur kas labiau nei kitos saugaus transportavimo bei sandėliavimo galimybės. Dėl belieka rasti tokius konteinerius, kurie labiausiai tinka Jūsų prekės arba medžiagų atveju.

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *