Straipsnis.eu

straipsniai, naujienos, nuomonės

Namai Transportas

Pakavimo paslaugų pasirinkimas Lietuvoje

Pakavimo paslaugų pasirinkimas Lietuvoje itin platus. Prekių ir produktų pakavimo paslaugos yra skirstomos į tris pagrindines rūšis: pirminio pakavimo paslaugas, antrinio pakavimo paslaugas ir tretinio pakavimo paslaugas. Kiekviena pakavimo paslauga yra tinkama skirtingų tipų gaminiams, todėl labai svarbu mokėti jas skirti. Taip pat skirtingos pakavimo paslaugų rūšys skirtos skirtingiems tikslams ir skirtingiems vartotojams.

Pirminio pakavimo paslaugos apima pakavimo dėžių ir dėžučių, pakavimo maišelių bei kitų pakuočių, kurios tiesiogiai liečiasi su pačiu produktu, gamybą. Pirminės pakuotės paskirtis – laikyti, apsaugoti ir (arba) išsaugoti produktą, ypač nuo užteršimo. Šio tipo pakuotės dažnai yra skirtos galutiniam vartotojui, todėl jos kuriamos patrauklaus ir įdomaus dizaino ir gali būti naudojamos perduoti informaciją vartotojams apie gaminio panaudojimo būdą ir sudėtį.

Antrinio pakavimo paslaugos skirtos produktų ar prekių, turinčių pirmines pakuotes, gabenimui bei sandėliavimui ir apima antrinių pakuočių (dažniausiai įvairių tipų kartoninių ar gofruoto kartono pakavimo dėžių) gamybą. Vienos populiariausių Lietuvoje yra flexpro pakavimo dėžės. Antrinio pakavimo paslaugos palengvina gaminių tvarkymą, taip pat suteikia papildomą apsaugą, padedančią išlaikyti pirminės pakuotės vientisumą bei pačią prekę ar produktą. Antrinė pakuotė gali būti naudojama mažoms siuntoms, todėl jos labai dažnai naudojamos elektroninėje prekyboje.

Tretinio pakavimo paslaugos apima gaminių su pirminėmis ar antrinėmis pakuotėmis surinkimą, grupavimą ir transportavimą. Šio tipo pakuotė leidžia lengvai, saugiai ir patikimai transportuoti didelius gaminių kiekius, pavyzdžiui, iš gamybos vietos į pardavimo vietą. Tretinio pakavimo paslaugos palengvina prekių tvarkymą, saugojimą ir transportavimą.

Visų rūšių pakavimo paslaugos taip pat apima brūkšninių kodų (barkodų), lipdukų, etikečių, produktų aprašymų klijavimo paslaugas, jei reikia, prekių perpakavimo bei perrūšiavimo paslaugas, siuntimo paslaugas, pakavimo dėžių lankstymo darbus.

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *