Straipsnis.eu

straipsniai, naujienos, nuomonės

Namai Technologijos

Trimerio valas – svarbiausia žoliapjovės dalis

Vienu svarbiausių šiltojo sezono darbų lauke yra žolės pjovimas ir vejos priežiūra. Tam, kad aplinka atrodytų nepriekaištingai, nepakanka tik nupjauti žolę. Labai svarbu ir tinkamai apdailinti vietas, kurių nepasiekia įprasta žoliapjovė. Tai padeda užtikrinti trimeris ir jame naudojamas trimerio valas.

Kokia valo funkciją?

Pagrindinė trimerio valo funkcija yra žolės pjovimas. Taigi, tai yra svarbiausia trimerio dalis. Jeigu neturite valo, trimeris negali atlikti savo darbo ir nupjauti žolės. Todėl reikia tinkamai pasirinkti valą ir gerai suprasti, kaip veikia trimeris, kad galėtumėte kuo tiksliau nupjauti žolę ar kitus augalus.

Trimerio valas yra tvirtinamas į trimerio galvutę. Varikliui pradėjus veikti, galvutė sukasi didžiuliu greičiu sukdama valą, o šis besisukdamas nupjauna žolę, krūmus ar kitus augalus. Tai yra labai tikslus pjovimas, todėl trimeris yra naudojamas tais atvejais, kai reikia pasirūpinti nepriekaištinga aplinkos priežiūra. Trimeris leidžia nupjauti žolę labai arti kitų augalų, tvoros, dekoracijų. Jeigu norite, kad kieme aplinka atrodytų nepriekaištingai, rinkitės trimerį.

Koks gali būti trimerio valas?

Jeigu Jūsų prižiūrima teritorija yra nedidelė, Jums gali pakakti negalingo, paprasto trimerio. Tai puikus pasirinkimas, nes tuomet įrankis bus lengvas, paprastai valdomas. Nebus sunku jį laikyti ir su juo dirbti. Į tokius trimerius dažniausiai yra įdedamas valas. Jis tvirtinamas trimerio galvutėje.

Yra ir galingesnių trimerių, kurie yra gaminami su valo rite. Tokie trimeriai leidžia netrukdomai dirbti daug valandų. Nes įprastai valui pasibaigus arba jam nutrūkus, reikia sustoti ir pakeisti valą nauju. Tai ne visuomet patogu. Ypač, jeigu darbo yra daug. Todėl tokiu atveju, naudinga pasirinkti trimerį su valo rite. Toks trimeris leidžia dirbti daug valandų nepertraukiamai, nes valans nuolat paduodamas iš ritės. Taip pat kai kurie gamintojai siūlo ir tokius trimerius, kurių valas gali būti papildomas smūgio metu. Pasibaigus valui, užtenka stipriau paspausti trimerį į žemę ir valas pailgėja.

Taip pat svarbu žinoti, kad trimerio valas gali būti skirtingų formų ir storių. Tai taip pat priklauso nuo trimerio galingumo ir nuo to, kokiems darbams įrankis bus naudojamas. Kuo tvirtesnius augalus reikia pjauti, tuo storesnio valo Jums reikės.

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *