Straipsnis.eu

straipsniai, naujienos, nuomonės

Namai

Vilniuje ir toliau populiarėja nauji butai ir komercinės patalpos

Nekilnojamo turto rinka Lietuvoje vis dar labai aktyvi, nepriklausomai nuo to, kad ekonomistai žadėjo, jog ji bus sulėtėjusi. Priešingai, žmonės ir toliau perka būstus, o verslai ieško patalpų savo veikloms vykdyti. Nauji butai ir komercinės patalpos vis dar populiarūs. Tad kaip pasirinkti, kai sostinėje jų pasirinkimas toks didelis?

Kokie butai populiariausi?

Vilniuje ieškant buto, pats populiariausias pasirinkimas yra naujos statybos butai. Nauji butai ir komercinės patalpos yra brangi investicija, tačiau reikia žinoti, kad toks pirkinys turi daugybę privalumų. Pavyzdžiui, naujos statybos butai dažniausiai yra parduodami vaizdingose Vilniaus vietose. Kas nenorėtų gyventi ir mėgautis Neries vaizdais per langą arba gyventi visai šalia Vingio parko. Be to, populiarūs tokie butai, kurie yra šiuolaikiškai išplanuoti, jų įrengimui pritaikytos modernūs, energiją taupantys sprendimai ir kt.

Kokios komercinės patalpos yra geriausios?

Labai geras pasirinkimas yra komercinės patalpos verslo centruose. Toks pasirinkimas leidžia žinoti, jog patalpos bus pritaikytos Jūsų veiklai. Be to, verslo centre veikti yra daug patogiau, nes šalia veikia daug kitų verslų, tarp kurių galite rasti partnerių ir klientų. Labai dažnai tokiose vietose ne tik patogu, bet ir labai įdomu dirbti.

Senos ar naujos statybos?

Nauji butai į komercinės patalpos yra daug populiaresnis pasirinkimas nei senos statybos objektai. Jų pirkimas gal yra šiek tiek brangesnis, tačiau daug pigiau kainuoja tokių objektų išlaikymas, jei nereikalauja didelių remontų ir investicijų. Be to, dažniausiai juose pritaikyti energiją taupantys sprendimai, tad ilgalaikėje perspektyvoje tai gali būti netgi pigesnis pasirinkimas.

Kaip neapsirikti?

Nežinote, nuo ko pradėti paieškas ir kokiais pardavėjais galima pasitikėti? Ieškokite tokių, kurie Vilniuje dirba jau ne vienerius metus. Pavyzdžiui, nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Galio Group” jau daug metų kuria įvairius NT projektus, kurie pasižymi kokybe, aukštais standartais ir moderniais sprendimais. Jų siūlomi nauji butai ir komercinės patalpos yra išskirtinėse miesto dalyse, projektai įrengti taip, kad būtų pasirūpinta ne tik aplinka, bet ir visa infrastruktūra.

Taip pat daug dėmesio skiriama saugumui ir privatumui. Pritaikomi modernūs stebėjimo sprendimai, užrakinimo sistemos su magnetiniais raktais. Projektai dažniausiai turi jiems priklausančias stovėjimo vietas, taip pat vidinius kiemelius, daugiau kitokių privačių erdvių. Tad ieškant gerų projektų, visuomet geriausiai kreiptis į profesionalus, turinčius patirties ir galinčius pasiūlyti daug skirtingų variantų.

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *