Straipsnis.eu

straipsniai, naujienos, nuomonės

Namai

Ženklai, kurie rodo, kad šuo serga

a veterinarian vaccinating a dog
Photo by Mikhail Nilov on Pexels.com

Sveikas augintinis yra daugelio, net visų šeimininkų siekiamybė. Juk visada norisi, kad mūsų šuo būtų guvus, kad jis būtų fiziškai aktyvus, žinoma, laimingas. Tiesa, ne visada viskas yra taip, kaip norisi. Gyvūnai, deja, serga. Svarbiausia yra žinoti – kur galima kreiptis, kai Jūsų augintinis susiduria su sveikatos problemomis.

Patikimui specialistui šunų gydymas nebus sunkus darbas, kadangi šie augintiniai yra dažniausi, tad ir praktikos juos gydant dažniausiai daugelis turi daugiausiai. Siūlome apie šunų ligos simptomus tartis su drvet.lt, kurie atsakys į visus Jums kylančius klausimus. O kokie simptomai rodo, kad šuo galimai serga?

Nesinori valgyti

Bene pats ryškiausias požymis yra šuns nenoras valgyti. Žinoma, kai kurie nuo gimimo nėra labai valgūs, tačiau nesunku pastebėti, kai iki šiol gana valgus buvęs šuo nustojo valgyti. Priežasčių gali būti labai daug, tikrai ne visos jos yra rimtos, tačiau bent jau apžiūrai pas specialistą vesti labai verta.

Mažai juda

Tikrai ne visi šunys yra labai fiziškai aktyvūs, tačiau daugiau arba mažiau – visi juda. Tačiau kai šuo tampa labai vangus, mažai eina, daugiausiai laiko praleidžia gulėdamas – reikia suklusti dėl jo sveikatos. Gal jam ką nors skauda? Didelė tikimybė. Tai gali lemti kur kas retesnį judėjimą.

Pavargęs

Nuovargis gali pasireikšti labai įvairiai. Kol vieni vangiai guli, tuo tarpu kiti net iš snukelio atrodo labai pavargę. Taip, šuo irgi turi įvairias emocijas, tad ne visada nuovargis reiškia, kad jam yra blogai. Tačiau apžiūra – geriau nei problemos ignoravimas.

Nežaidžia

Dažniausiai šunys žaidžia visada, ,kai tik šeimininkas parodo iniciatyvą. Jeigu Jūsų šuo nenori su jumis žaisti – gali būti, kad jis blogai jaučiasi, kad jis neturi jėgų. Taigi, reikia patikrinti jo sveikatą.

Piktas

Galiausiai, iki šiol geras buvęs šuo taip pat gali tapti piktas dėl to, kad jam kažką skauda. Reaguokite greitai, nes mažos ligos gali virsti didelėmis.

Džiugu, kad pagalba yra visada šalia, tačiau kai kurie savo augintiniams skiria per mažai dėmesio. Tai yra mūsų draugai, suteikite jiems galimybę būti sveikiems ir laimingiems, pasirūpinkite jais.

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *