Straipsnis.eu

straipsniai, naujienos, nuomonės

Namai

Betvarkę vaikų kambaryje gali išspręsti spintos stumdomomis durimis

Daiktų turime visi. Vieni jų prikaupia per gyvenimą daugiau, kiti – mažiau. Vieniems yra aktualesni įvairūs prietaisai ir įrenginiai, o kita dalis žmonių neatsispiria vis naujiems batams, drabužiams, kuprinėms, rankinėms ir kitiem aksesuarams. Atrodo vis kaupiame ir kaupiame, o tų daiktų aplink mus ne mažėja, o priešingai – vis jų skaičius auga. Nors ir nuolat girdime, kad turime mažinti vartojimą, bet net ir būtiniausi daiktai bei įrenginiai namuose užima vietą. Ir dažniausiai jos prireikia ne pirmo būtinumo daiktams. Išsigelbėjimas – spintos stumdomomis durimis.

Tenka pripažinti, kad gyvename dar ir ne tokioje dėkingoje klimato zonoje, kai užtenka vos vieno sezono drabužių. Juk jei tik spintas susitvarkome po žiemos sezono, labai greitai vėl tenka iš giliausių namų kampų traukti paltus bei šiltus megztinius ir kepures. Ir visą šį turtą tenka kas kelis mėnesius vis perkilnoti ir kur nors sandėliuoti. Tad tenka galvoti bei sukti galvą, kur ką pakišti, kad akys kuo mažiau matytų, o galva neskaudėti nuo svyrančių daiktų kalnų.

Daugelis pavargsta ir nuo nuolatinių žaislų, žaidimų bei įvairių vaikiškų prietaisų, jei namuose auga mažylis. O jeigu dar jų ne vienas, o keli laksto? Tuomet tik, žiūrėk, nenusisuk galvos užlipęs ant ne vietoje besimėtančio žaisliuko. Tad atėjus laikui įrengti vaikams atskirą kambarį – pagalvokite ir apie tai, kaip galima saugiai, patikimai bei talpiai sudėlioti kuo daugiau jau turimų ir dar galimų atsirasti naujų namuose daiktų.

Siūlome gerą sprendimą – baldų gamyba Panevėžyje. Patyrę meistrai Jums gali suprojektuoti visus vaiko kambario baldus taip, kad erdvėje atsirastų ir poilsio zona, ir vieta žaidimams ar knygelių skaitymui. Taip pat ir itin talpios bei vaikams patogiai naudoti skirtos spintos stumdomomis durimis. Šių baldų privalumas vaikų kambaryje yra tas, kad tokias spintas nebus sunku atsidaryti bei susirasti norimą daiktą tiek vaikui, tiek ir tėveliui. Tokios spintos yra talpios bei patogios. Kadangi jų durys slankioja specialiais bėgeliais, tai jas pastumti nereikia jokios jėgos tiek į vieną, tiek ir į kitą pusę.

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *