Straipsnis.eu

straipsniai, naujienos, nuomonės

Namai

Kaip įrengiami naujos statybos butai Vilniuje ir kokios vyrauja madų tendencijos

Butų įrengimui dažniausiai taikomos trijų tipų klasės: ekonominė, vidutinė ir prestižinė. Pagal tai, kurią pasirinksite savo buto įrengimui, priklausys siūlomos įrengimo galimybės, kainos, unikalumas ir patogumas. Būna ir taip, kad nors ir finansinės galimybės leidžia įsirengti prestižinį butą, bet pirkėjai puikiai žino, kad jame gyvens mažai arba, kad nauji butai Vilniuje labai paklausūs nuomai, todėl nėra prasmės jį įrengti mokant daug pinigų.

Buto įrengimo darbų pradžioje turite aiškiai numatyti baldų išdėstymo planą. Tuomet seks kitas darbas – elektros bei kitų techninių brėžinių parengimas. Kol neturėsite aiškiai suplanuotos baldų vietos, tol nebus galima tiksliai numatyti, kur kokio apšvietimo ir rozečių reikia. Dar vienas patarimas – virtuvės baldus gaminkite tik tada, kai jau būna atlikta pilna apdaila, t.y. sudėta grindų danga, lubos ir sienos. Taip po truputį ir dėliosis Jūsų svajonių būsto įrengimas.

Žinoma, prieš įrenginėjant savo butą patys, atsižvelkite į tai, ar galėsite šiam darbui skirti pakankamai laiko ir kitų resursų. Tai užima tikrai daug pastangų, ypač jei neturite tam kompetencijos ir niekada su būsto įrengimo darbais nesusidūrėte. Šiuo atveju patariama samdyti interjero dizainerį. Jis gali profesionaliai sukurti visiškos apdailos interjerą. Dizainerio projektuotame bute atskiros zonos ir buitinės technikos išdėstymas būna apgalvotas ir funkcionalus, o spalvos ir medžiagos – suderintos. Toks interjeras turi ilgesnę išliekamąją vertę nei itin modernūs, nors ir unikalūs variantai. Ypač dideliam butui ar namui būtinas dizaineris. Nekilnojamo turto įrengimo funkcionalumą įvertina kiekvienas pirkėjas ar nuomotojas. Vientisas interjeras, kuriame vyrauja harmonija ir visos detalės dera tarpusavyje visada maloniau nuteiks ir džiugins ilgiau. Pripažinkime, kad gera gyventi „patogiame“ bute. Būtent šiomis savybėmis ir pasižymi nauji butai Baltupiuose.

Visada smalsu susipažinti, kokie nauji vėjai vyrauja interjero dizaino kūrėjų galvose bei juodraščiuose. Šias naujienas galime rasti interjere. Šiais ir ateinančiais metais svetainėse dominuoja neutralesnės spalvos, bet nepamirškime, kad spalvų pasirinkimas priklauso nuo kuriamo interjero stiliaus. Interjeras visuomet kuriamas asmenybei, o jo dizaine reikėtų ieškoti individualumo. Tegul virtuvėje dominuoja praktiškos spalvos. Dažniausiai šiomis dienomis pasirenkami atspalviai yra balta, smėlio, pilka, chaki ir ruda. Šios spalvos suteikia jaukumo. Šviesios ir pastelinės spalvos taip pat dominuoja miegamajame. Topo viršuje – rožinė, tuomet seka jauki pilkšva, tamsiai mėlyni ar vos melsvi tonai, sukulentų, šalavijų ar smaragdinė žalia. Tuo tarpu vonios kambaryje, norint sukurti prabangą ir atsipalaidavimą, pasirinkite smėlio, baltos ar pilkos spalvos elementus.

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *