Straipsnis.eu

straipsniai, naujienos, nuomonės

Namai Verslas

Mokiniams reikalingos kanceliarinės prekės

Kiekvieną dieną mokiniai mokykloje naudoja daugybę priemonių, kuriomis dažniausiai turi pasirūpinti tėveliai. Pasiruošimas mokyklai tėvams gali kelti ne mažai streso, nes ne visada žinoma, kokios kanceliarinės prekės bus reikalingos. Mes patariame nesijaudinti ir pateikiame pradinukams bei vyresniems vaikams būtinų priemonių sąrašą.

1. Mokyklinės kuprinės

Patikrinkite, ar anksčiau įsigyta kuprinė vis dar tinkama nešioti, ar ji nėra sutepta, ar tvirtai laikosi diržai ir rankenos. Nusprendę pakeisti kuprinę, pasirinkite patogią, vaikui patinkančią prekę, su tvirtais, platesniais diržais, pakietinta nugarėle.

2. Smulkios kanceliarinės prekės

Vienos būtiniausių priemonių mokykloje – rašikliai, tušinukai, pieštukai, žymekliai, trintukai, drožtukai, penalai. Pradinių klasių mokiniui bus patogiau rašyti su rašikliu, o vyresnių klasių jau gali rinktis ir tušinuką. Nepamirškite, kad šios smulkios kanceliarinės prekės greitai pasimeta, todėl geriau jų iš karto daugiau įsigyti. Vaikas gali turėti kelis pieštukus ir rašiklius, kad vienam pasimetus nereikėtų skolintis per pamoką iš draugų.

3. Sąsiuviniai

Pradinių klasių moksleiviai dažniausiai naudoja plonus sąsiuvinius langeliais ir linijomis. Vyresnių klasių vaikai rašo į storesnius sąsiuvinius. Šių prekių taip pat galite įsigyti daugiau, nes jų prireikia beveik visų dalykų pamokose.

4. Piešimo reikmenys

Šių kanceliarinių prekių prireikia piešimo pamokose: piešimo popieriaus, spalvoto popieriaus ar kartono, žirklių, klijų, teptukų, guašo, spalvotų pieštukų, flomasterių, plastilino ar modelino.

5. Krepšeliai sportinei aprangai

Sportinę aprangą vaikui bus patogiau nešioti specialiuose tam skirtuose maišeliuose. Viršuje jie užsitraukia virvelėmis, pritaikyti nešioti ant nugaros arba rankose. Šių maišelių būna įvairių spalvų, dizainų, todėl leiskite vaikui išsirinkti jam labiausiai patinkantį.

6. Aplankai knygoms ir sąsiuviniams

Kad knygos ir sąsiuviniai mažiau dėvėtųsi naudojami aplankai. Jie dažnai būna sukomplektuoti pagal klases, įsigiję, pavyzdžiui, aplankus 3 klasei, būsite tikri, kad jie atitiks vadovėlių formatą.

7. Kitos kanceliarinės prekės mokiniams

Vaikams gali prireikti tokių priemonių kaip natų sąsiuviniai, gaublys, braižybos reikmenys, rašalo trintukai, skaičiavimo pagaliukai, dūdelė.

Visas kanceliarines prekes moksleiviams rasite interneto parduotuvėje eurobiuras.lt arba fizinėse „Eurobiuras“ parduotuvėse.

1 COMMENTS

  1. daug dalykų vaikam perkam tuos pačius, kaip ir sau ofise naudojam. tušinukai, pieštukai, lapai. patogu, gali pasiimti bet kada kai tik pritrūksta.

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *