Straipsnis.eu

straipsniai, naujienos, nuomonės

Stilius ir mada

Kaip išsirinkti auksinius auskarus dovanai?

Papuošalų pramonės tendencijos ateina ir praeina, tačiau auksiniai auskarai yra nesenstantis elementas, todėl tai puiki dovana kiekvienai. Nesvarbu, ar perkate dovaną gimtadienio, jubiliejaus ar mokslų baigimo proga, nėra geresnio pasirinkimo nei pora auksinių auskarų. Tačiau kaip galite nuspręsti, kurią porą įsigyti, kai yra tiek daug skirtingų auksinių auskarų stilių? 

Deimantinės formos auskarai kiekvienam veidui

Tikriausiai esate girdėję, kad auskarus geriausia rinktis pagal veido formą. Tai tik dalis istorijos. Kam perkate šią dovaną? Ar jos veidas yra apvalus, ovalus, širdies ar kvadrato formos? Jei jos veidas yra apvalus arba deimanto formos, pailginkite ir paryškinkite jos skruostikaulius auksiniais auskarais su smeigtukais su princesiško kirpimo deimantais. Platesniems kvadratiniams ar stačiakampiams veidams, kad būtų šiek tiek suapvalinta forma, pavyzdžiui, gali būti geras sprendimas deimantiniai auksiniai auskarai su kilputėmis. Apvalūs auskarai su aureole papildo siauresnius veidus. Juvelyriniai dirbiniai patinka visoms moterims, dėl to pasirinkę vienus ar kitus auskarus tikrai nustebinsite visas moteris. Asmeninis skonis visada pranoksta griežtas linijas, nubrėžtas derinant veidą ar aprangą su papuošalais. Jūsų veido forma tikrai gali padėti apsispręsti dėl auskarų poros. Nepriklausomai nuo jūsų veido formos, galite pasirinkti bet kokius jums patinkančius auksinius auskarus.

Kokia auksinių auskarų kaina?

Pirkdami dovanų auksinius auskarus, nepamirškite apie savo biudžetą. Kuo didesnis aukso karatas, tuo brangesni bus papuošalai. Jei norite išlaikyti mažą biudžetą, ieškokite auksinių auskarų, pagamintų iš 14K aukso. Tai reiškia, kad auskarai yra pagaminti iš 58,3% gryno aukso, todėl jie bus pigesni nei 18K aukso auskarai, kurie pagaminti iš 75% gryno aukso. Be to, kuo daugiau aukso, tuo minkštesni ir labiau pažeidžiami auskarai bus, todėl dažnai pirmenybė teikiama 14K auksui. Tačiau didesnis aukso kiekis taip pat suteikia sodresnį geltoną atspalvį, todėl auksiniai auskarai su 18K auksu suteikia daugiau charakterio. Kadangi 24K auksas yra grynas auksas, jo nerekomenduojama dėvėti papuošaluose. Kita vertus, 10K auksas yra mažiau nei 50 % gryno aukso, o tai reiškia, kad jo lydinyje yra daugiau netauriųjų metalų ir gali paūmėti metalų alergija. 

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *