Straipsnis.eu

straipsniai, naujienos, nuomonės

Sveikata

Prezervatyvų reikšmė mūsų gyvenime

Laimė tarp dviejų žmonių be sekso – sunkiai suvokiamas dalykas. Šiandien lytiniai santykiai be prezervatyvų šiandieninio žmogaus gyvenime dažnai yra taip pat nelabai pageidaujamas dalykas ar tiesiog tam tikrų aplinkybių įtakojantis sprendimas. Tai jau seniai tapo įprastu dalykų ir netgi lytinį gyvenimą paįvairinsiančių sprendimu. Juolab, kad ir prezervatyvai kaina – nesunkiai išsprendžiama ir visai nesikandžiojanti problema. Taigi, šiek tiek plačiau apie prezervatyvus ir jų pasirinkimą.

Prezervatyvų rūšys

O, patikėkite, rinkti tikrai yra iš ko. Pateiksime pačias populiariausias ir paklausiausias šių meilės priemonių rūšis, kurias įvardija tiek vartotojai, tiek šiomis prekėmis prekiaujantys prekybininkai.

Klasikiniai prezervatyvai. Jie paprastai  yra pagaminti iš paprastos gumos mišinio – latekso, neturi ypatingo paviršiaus ar formos ir puikiai tinka tiems kas nori kažko paprasto. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie dar tik nutarė naudotis prezervatyvais ir neturi nei patirties, nei reikiamų žinių.

Prezervatyvai su stimuliuojančiu geliu. Išbandžiusieji sako, jog šie prezervatyvai ne tik aštrina ir malonina pojūčius, bet ir atitolina ejakuliaciją, kas kas leidžia prailginti lytinį aktą. Beje, tokie prezervatyvai turi ir šildančių, ir šaldančių savybių, Taigi, rinktis galima pagal poreikius ir pomėgius.

Prezervatyvai su skoniu ir aromatu. Tai pasirinkimas tikriems gurmanams. Šie variantai tikrai leis užsiimti kur kas malonesniais, galbūt ir kiek nestandartiniais meilės žaidimais.

Skirtingų dydžių prezervatyvai. Girdėjote posakį „Svarbu ne ūgis, o smūgis“. Taigi, viskas tuo ir pasakyta.

Itin ploni prezervatyvai. Tai variantas tiems kurie nori patirti maksimalų malonumą sekso metu išlaikant itin geras apsaugines savybes.

Kur pirkti prezervatyvus

Klausimas tikrai aktualus. Jeigu klabame apie prezervatyvus, kaip priemonę paįvairinti lytinį gyvenimą, tuomet viskas paprasčiau. Jeigu norite, išvengti šiuo metu nepageidaujamo nėštumo, tuomet į tai atsižvelkime rimčiau. Dažnai tokie klausimai akis į akį sukelia šiokių tokių nepatogumų. Ne bėda. Rinkitės internetinę parduotuvę. Ten ir pasirikimas platesnis ir klausimus užduoti – vieni niekai. Raudonuoti iš gėdos tikrai nereikės. Juolab, kad šiandien planuoti savo gyvenimą yra jau ne keistenybė, o tiesiog būtinybė.

Prezervatyvai.net parduotuvę Vilniuje rasite adresu: P. Lukšio g. 2

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *