Straipsnis.eu

straipsniai, naujienos, nuomonės

Transportas Verslas

Kokios traktorių dalys genda dažniausiai?

Jeigu jau turi technikos, ja teks rūpintis. Taip jau yra, kad kaip ir kiekvienas naudojamas daiktas, taip ir traktorių dalys gali gesti. Vienoms gali būti būdingos vienokios problemos, kitoms dalims jau kitokios, bet kodėl taip nutinka ne kiekvienas mechanikas sugebės atsakyti.

Tad jeigu sugenda traktorių dalys, tenka ieškoti sprendimų. Visada galima ieškoti naujų detalių, kurios kainuos nemažus pinigus arba mėginti surasti jau naudotas, bet dar puikiai veikiančias dalis. Jeigu smalsu ir Jums žinoti, kokios yra tos traktorių dalys, kurios dažniausiai genda, tai statistika sako, kad dažniausiai tenka keisti filtrus. Tarkim, kuro filtras yra itin jautrus nešvariems degalams. Pastarieji gali gana lengvai sugadinti variklį. Ne paslaptis ir ta, jog hidrauliniai filtrai taip pat turi problemų, dėl jų visa hidraulinė sistema tampa netinkama naudoti, kol filtras nebus pakeistas.

Dar kiti ūkininkai akcentuoja, kad tenka dažnai susidurti su diržų problemomis ir jų keitimais. Traktorius yra tokia technikos dalis, kur egzistuoja be galo daug darbui reikalingų įvairiausių diržų. Jiems būdingi tiek įtrūkimai, tiek suskilimai ar tiesiog atlaisvėjimai. Jeigu traktorius yra pakankamai modernus ir šiuolaikinis, tai jame bus nemažai elektronikos ir jos komponentų. Jie irgi nėra amžini bei gali gesti. Tad saugikliai irgi tapo įprasta atsargine dalimi.

Taigi kaip ir visa technika, taip ir traktoriumi yra privalu rūpintis. Sakoma, kad apytiksliai kas pusė šimto darbo valandų arba bent kartą per metus gali tekti savo turimą traktorių tvarkyti. Tad tam, kad būtų pasiekti kuo našesni bei patys geriausi rezultatai, transporto priemonė turi atitikti techninės priežiūros reikalavimus ir turėsite nuolat priežiūrą stebėti. Tik tuomet visos traktoriaus dalys veiks maksimaliai gerai.

Jeigu tik laikysitės traktoriaus eksploatavimo instrukcijų bei naudosite gamintojo rekomenduojamus degalus ir eksploatacines medžiagas, transporto priemonė gali išvengti ankstyvų gedimų. Tačiau nereikia pamiršti ir natūralių traktoriaus dalių bei agregatų nusidėvėjimo. Laikantis šių taisyklių Jums nereikės skubiai ieškoti traktoriaus dalių. Jų prireikus rinkitės tik kokybiškus gaminius, kad netektų patirti papildomų nuostolių.

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *