Straipsnis.eu

straipsniai, naujienos, nuomonės

Transportas Verslas

Siuntų pervežimas ir įdomūs faktai iš kurjerių paslaugų rinkos

Tenka pripažinti, kad be siuntų pristatymo šiuolaikinis pasaulis atrodytų visiškai kitaip. Laimei, siuntų pervežimas šiandien gelbėja tiek verslui, tiek ir vartotojams, užtikrinant, kad siuntos būtų pristatytos labai operatyviai, sklandžiai, saugiai ir patikimai. Žinoma, kurjerių paslaugų rinka bėgant metams labai pasikeitė ir reikšmingai patobulėjo, todėl būtų įdomu apie siuntų pristatymo paslaugas ir šių paslaugų teikėjus pateikti daugiau įdomių detalių.

UPS kompanija

UPS, kuri šiandien yra viena iš lyderiaujančių kurjerių kompanijų, buvo pirmoji JAV duris atvėrusi oficiali kurjerių kompanija. Ji buvo įkurta dar 1907 m. devyniolikmečio James Casey. Pradžioje ji buvo pavadinta „American Messenger Company“, o kiek vėliau žinoma kaip „Merchants Parcel Delivery“. Tuo tarpu 1919 m. kompanija dar kartą pakeitė savo pavadinimą ir tapo „United Parcel Service“. Taigi, 2019 m. UPS šventė 100-ąjį savo UPS pavadinimo gimtadienį.

Kaip ruda spalva siejasi su kurjerių paslaugomis

Labai panašiu metu, kai UPS pradėjo siuntas pristatinėti autobusiukais, o ne dviračiais, kompanijos įkūrėjas buvo pasirinkęs autobusiukams naudoti geltoną spalvą. Tačiau vienas iš jo verslo partnerių pasiūlė vietoje geltonos naudoti rudą spalvą, kadangi jos atveju ant transporto priemonių taip akivaizdžiai nesimatytų purvas. Nuo to laiko ruda spalva tapo neatsiejama nuo UPS kompanijos ir iki šiol labai tiesiogiai siejasi su visa siuntų pristatymo rinka.

Nemokamas pristatymas ir greitas pristatymas

Atlikti tyrimai rodo, kad nemokamas siuntų pristatymas ir greitas pristatymas yra du pagrindiniai vartotojams aktualūs veiksniai, kai yra kalbama apie prekių užsakymą internetinėse parduotuvėse. Skaičiuojama, kad apytiksliai 80 % pirkėjų pirmenybę skiria nemokamam pristatymui, o greitą pristatymą prioritetu laiko apytiksliai 54 % vartotojų.

Dauguma klientų tikrina, kur yra jų užsakytos prekės

Neseniai atlikti tyrimai parodė, kad apytiksliai 66 % pirkėjų visuomet tikrina, kur yra jų užsakytos prekės. Trumpiau tariant, jie seka savo siuntas ir siekia, kad jų prekės būtų pristatytos laiku. Ir tai yra labai teisinga vartotojų praktika, kadangi tai paskatina siuntų pristatymo paslaugų teikėjus siekti, kad siuntos vartotojus pasiektų laiku, saugiai ir patikimai.

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *