Straipsnis.eu

straipsniai, naujienos, nuomonės

Namai Technologijos Verslas

Vietinės saulės elektrinės ir elektros kaina

Miestams ar gyventojams nusprendžiant pereiti prie saulės elektrinių įrenginio nauda yra didžiulė. Sąskaita už elektros kaina yra žymiai mažesnė, tačiau reikėtų atsižvelgti į keletą faktorių renkantis saulės elektrinę siekiant aukščiausios naudos.

Pirmiausia reikėtų atsižvelgti į geografinę vietą, kurioje saulės elektrinės būtų įrengiama. Galite mėgauti žema elektros kaina įrengus elektrinę tiek ant statmeno ar plokščio namo stogo bei ant žemės. Elektros kaina nepriklausys nuo to, kur įkursite savo elektros tiekėją. 

Siekiant padidinti saulės tiekiamą energiją ir mėgautis žema saulės energijos kuriama elektros kaina, svarbu, kad Jūsų vietinės elektrinės nedengtų kiti kaimyniniai namai, medžiai ar objektai. Jei tokios galimybės nėra, plokštes galima montuoti ir atokiau nuo namo.

Kadangi saulės energija yra atsinaujinantis energijos šaltinis, ne kaip iškastinis kuras, šis elektros tiekėjas yra stabilesnis ir kartu elektros kaina išlieka nekintanti.

Renkantis saulės elektrines ir siekiant optimaliausios elektros kainos, yra parengiame individualūs pasiūlymai apskaičiuojant kiek kilovatvalandžių suvartoja būtent Jūsų namų ūkis ar kito komerciniai bei ūkiniai pastatai.

Elektros kaina renkantis saulės elektrines priklausys ne nuo kitų bendrovių reguliuojančių kainas, bet nuo Jūsų būsto ir tiek kiek energijos reikia būtent Jam.

Elektros perteklių saugo elektros tinklai, todėl saugomą perteklinė elektrą galima panaudoti arba nusipirkti papildomai prireikus daugiau elektros energijos nei planavote.

Per pastaruosius keturis dešimtmečius saulės energija perėjo iš nišinės į kasdienę rinką, todėl žema elektros kaina tampa prieinama kiekviename pasaulio kampelyje. Dauguma turtingesnių šalių kurį laiką rėmė saulės energiją, o likęs pasaulis jau pasiveja, augant vartotojų skaičiui, elektrinių įrengimas tampa vis pigesnis.

Patraukli elektros kaina ragina besivystančias šalis kaip Kinija, Indija ar Egiptas investuoti į saulės parkus. Garsūs pasaulio kampeliai, kuriuose yra ypač aukštos elektros kainos, taip pat pereina prie šio atsinaujinančio elektros šaltinio.

Pavyzdžiui, San Franciskas turintis smogą ir miglą beveik visus metus, priklauso penketukui miestų naudojančių saulės energiją. Elektros kaina esant ir smogui gaunama naudojant saulės energiją, čia yra patrauklesnė nei renkantis vietinį elektros tiekėją.  

Ne tik žema elektros kaina, bet ir saulės elektrinių kuriama galimybė prisidėti prie švaresnio pasaulio, kuria abipusį pranašumą.

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *