Straipsnis.eu

straipsniai, naujienos, nuomonės

Technologijos Verslas

Kuriate savo verslo svetainę?

Šiais laikais labai mažai įmonių neturi svetainių, o  verslui jūsų svetainė yra viena iš galingiausių jūsų turimų įrankių. Gera svetainė tikrai gali jums pasitarnauti, tačiau jūs turite žinoti, ką darote.

Samdyti dizainerius iš užsienio.

Svetainės dizaino tikrai neturėtumėte bandyti daryti patys, nebent tikrai žinote, ką darote – esu tikras, kad matėte, kas nutinka, kai žmonės tai išbando. Vis dėlto žiniatinklio dizainerio samdymas gali būti pernelyg brangus. Jūsų laimei, internetas leidžia susisiekti su dizaineriais visame pasaulyje ir labai pigiai samdyti vieną iš jų, kad sukurtumėte savo svetainę. Jie neatlieka darbo prasčiau, nei darytų kažkas mūsų šalyje, tiesiog  jūsų keli šimtai dolerių kažkam Indijoje verti tiek pat, kiek keli tūkstančiai būtų jums ar man.

Naudokite Search Engine Optimization.

Yra daugybė svetainių, o paieškos sistemos pateiks viską, kas susiję su vartotojo paieška. Kaip galite iškelti savo svetainę aukščiau už tūkstančius kitų, kurie, paieškos variklio nuomone, yra susiję su jūsų raktiniais žodžiais?

Atsakymas yra naudoti pagrindinius paieškos variklio optimizavimo metodus. Pavyzdžiui, įsitikinkite, kad dažnai naudojate frazes, kurių, jūsų manymu, ieškos jūsų tikslinė rinka (jūsų „raktiniai žodžiai“), ir pasirūpinkite, kad jos būtų įtrauktos į žiniatinklio adresus. Pavyzdžiui, šiame straipsnyje https://webstudio.lt/services/raktazodziu-tyrimas/ būtų daug geresnis žiniatinklio adresas nei http://www.webstudio.lt/services/205.

Turėkite daug naudingo turinio.

Kai turite svetainę, jūs ne tik bandote pasiekti žmones, kurie jūsų ieškojo – jūs bandote priversti žmones patikrinti jūsų svetainę, perskaityti paskutines naujienas, pasiūlymus ir visa kita. Geriausias būdas tai padaryti yra turėti šviežią ir naudingą turinį. Rašykite trumpus straipsnius apie dalykus, kuriais gali domėtis jūsų klientai. Pavyzdžiui, jei jūsų verslas yra kompiuterių taisymas, galite rašyti straipsnius apie  naujausias virusų grėsmes savo svetainėje ir pasiūlyti pagalbą visiems, kurie nukentėjo.

Lengvai atnaujinama.

Turėtumėte įsitikinti, kad bet kokia programinė įranga, kurią naudojate savo svetainei rašyti, leidžia lengvai skelbti naujus straipsnius be didelių problemų. Jei ketinate įdėti HTML žymas į savo straipsnius prieš jas įkeldami, turėtumėte pagalvoti apie tai, kaip pakeisti savo svetainės veikimą.

Sukurkite dienoraštį.

Vienas iš paprasčiausių būdų, kaip svetainėje turėti šviežio, naudingo turinio – vesti tinklaraštį (arba „tinklaraštį“). Tinklaraštis – tai daugybė įrašų, kaip įrašai dienoraštyje, kurie rodomi jūsų svetainėje, pradedant nuo naujausio. Lengva prisijungti ir greitai parašyti naują įrašą, jis gali būti  trumpas arba toks, kokio norite.

Vienintelė taisyklė, kurios reikia laikytis savo verslo tinklaraštyje, yra neskelbti nieko, kas nesusiję su jūsų veikla ir darbu. Gali būti puiku, kad susilaukėte kūdikio arba liūdna, kad mirė jūsų katė, bet turėtumėte sukurti asmeninį tinklaraštį kitoje svetainėje, jei norite skelbti apie tai.

Leiskite žmonėms be vargo el. paštu siųsti.

Viena iš baisiausių klaidų, kurias žmonės dažnai daro kurdami svetainę, galvoja, kad būtų gera idėja pateikti savo klientams užpildyti „kontaktinę formą“. Žmonėms tikrai labai nepatinka pildyti formas, ir prarasite daug susidomėjusių klientų, jei reikalausite.

Geriausias dalykas yra tiesiog nurodyti savo el. pašto adresą svetainėje kaip spustelėjamą nuorodą ir šalia nuorodos esantiems klientams patarti, kokią informaciją jiems būtų naudinga įtraukti į el. laišką. Galbūt tai skamba keistai, bet žmonės yra daug labiau linkę stengtis įvesti dalykus, kai tai jiems patinka, o ne į erzinančią žiniatinklio formą.

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *