Straipsnis.eu

straipsniai, naujienos, nuomonės

Transportas

„Vitras-S“ pakeitė pavadinimą į „Top Rails“, plės paslaugų spektrą

Geležinkelio infrastruktūros ir statybos remonto bendrovė „Vitras-S“ įregistravo naują pavadinimą ir ketina žengti į naujas veiklos sritis. UAB „Top Rails“ ir toliau užsiims geležinkelio statybos darbais, tačiau bendrovės užsakymų portfelyje vis didesnę dalį turėtų užimti didesnę pridėtinę vertę kuriantys inžinerijos projektai.

Šią vasarą įvyko pokyčių ir „Top Rails“ akcininkų struktūroje. Anksčiau 84 proc. įmonės akcijų valdžiusi Estijos bendrovė „Skinest Rail“ savo dalį pardavė „Top Rails“ vadovo Pavelo Naidionovo kontroliuojamai „R-hold“, kurios dalis „Top Rails“ akcininkų struktūroje šiuo metu sudaro 99 proc. 1 proc. akcijų priklauso grupei esamų ir buvusių įmonės darbuotojų.

„Tai buvo tipiškas vadinamojo „management buyout“ atvejis, kai įmonės vadovybė nusprendžia įsigyti akcijas iš finansinio investuotojo. Kontrolė leis greičiau priimti sprendimus ir įgyvendinti ambicijas transformuoti įmonę į inovacijoms atvirą ir didesnę pridėtinę vertę kuriančią organizaciją. Specializuotos statybos darbai ir toliau liks mūsų duona, tačiau sieksime, kad paslaugų portfelyje vis daugiau vietos užimtų sudėtingi inžinerijos projektai, o veiklos geografija plėstųsi už Lietuvos ribų. Šie planai ir padiktavo sprendimą keisti pavadinimą ir, tam tikra prasme, pradėti veiklą nuo balto lapo“, – sakė „Top Rails“ direktorius P. Naidionovas.

Jis pridūrė, kad, siekiant kokybinių pokyčių, į bendrovės veiklos tobulinimą, naują įrangą ir technologijas per trejus artimiausius metus planuojama investuoti 5 mln. eurų.

Pastaruoju metu „Top Rails“, dar veikdama „Vitras-S“ vardu, įgyvendino Lietuvai strategiškai svarbius  – Rengės ruožo geležinkelio atstatymo bei  Pažeimenės stoties rekonstrukcijos – projektus. Bendrovė neseniai laimėjo Radviliškio geležinkelio stoties trečiojo kelyno pertvarkymo konkursą, geležinkelio remonto konkursus Kauno, Vilniaus ir Klaipėdos regionuose. 

2019 metais bendrovė gavo 11,625 mln. eurų pajamų, grynasis pelnas sudarė 1,8 mln. eurų.

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *