Straipsnis.eu

straipsniai, naujienos, nuomonės

Transportas

Tralas Klaipėda: tralo paslaugos ne tik automobilio nutempimui

Kelyje nutinka įvairiausių situacijų ir deja, tačiau ne visas jas pavyksta greitai išspręsti. Todėl kartais, kai automobilį patinka netikėti gedimai, reikalingas tralas Klaipėda tai būtų ar kitas miestas. Tai greitoji pagalba Jūsų automobiliui, kuri gali padėti išvengti netikėtų problemų.

Kuo gali padėti tralas?

Tralo paslaugos yra ne tik nutempimas, kaip kartais gali pasirūpinti. Jeigu paslaugų tiekėjai specializuojasi šiame darbe, jie teikia daug daugiau pagalbos vairuotojams.

Pavyzdžiui, vienas dažniausių iškvietimų žiemą yra atvejai, kai vairuotojams nesikuria automobilis. Tai gali nutikti bet kur. Tralas Klaipėda ar kitame mieste atvyksta ir užkuria automobilį, net jeigu akumuliatorius yra išsikrovęs. Avarinis automobilio užkūrimas trunka neilgai, tai padaroma greitai ir vairuotojas gali leistis į suplanuotą kelionę.

Taip pat dažnai pasitaiko iškvietimų, kai automobiliui reikalingas avarinis atrakinimas. Tai labai nemaloni situaciją, kurią taip pat norisi išspręsti kuo greičiau ir operatyviau. Tralo darbuotojai atvyksta ir atrakina automobilį jo nepažeisdami.

Tarp dažnai pasitaikančių gedimų, kai reikalingos tralo paslaugos, žinoma, yra ir eismo įvykiai, kai reikia automobilį nutempti į aikštelę ar autoservisą. O taip pat labai dažnai vairuotojams prireikia pagalbos keičiant ratus. Pavyzdžiui, kai prakiursta ar išsimontuoja padanga.

Kodėl verta kviesti tralą?

Praktika rodo, kad daugybė vairuotojų, pirkdami automobilio draudimą, pasirenka ir pagalbos kelyje paslaugą. Dažniausiai už tai reikia papildomai sumokėti ir ta suma yra nedidelė, kartais net nesiekia ir dešimties eurų. Tačiau labai daug vairuotojų pastebi, kad ši paslauga realiai prastai veikia. Pavyzdžiui,nutikus eismo įvykiui ar prireikus pagalbos, tralo iš draudimo bendrovės tenka laukti valandų valandas. Ypač tai patiria vairuotojai, kuriems patinka netikėtos situacijos už miesto ribų.

Žinoma, jog kartais galima laukti tiek, kiek prireiks, tačiau gyvenime nutinka situacijų, kai ne visuomet yra laiko tam. Jeigu vairuotojas skuba, jam privalu tęsti kelionę, o gedimas nesudėtingas, daugelis renkasi ieškoti tralo paslaugų. Tralas Klaipėda dirba visą parą ir greitai reaguoja į iškvietimus. Pavyzdžiui, jeigu Jums reikia atvežti kuro ar tiesiog atidaryti automobilį, verta negaišti laiko ir nelaukti, kol atvyks draudimo bendrovės tralas. Juo labiau, kad nežinia, ar jis galės padėti tokioje situacijoje, nes dažniausiai jie teikia tik nutempimo paslaugas. Daugiau informacijos – Traldova.lt.

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *